Jestem tu nowy!

Wybierz ulubiony fotel, przygotuj pyszną przekąskę i… odkrywaj meandry interesujących Cię tematów. Sam zdecyduj o tempie przyswajania wiedzy i momencie podjęcia nauki. Zaoszczędź czas, korzystając z nowej formy kształcenia oferowanej przez nas!

Na czym polegają kursy e-learningowe?

Są to szkolenia on-line, które wykorzystują wiele różnorodnych form prezentacji (np. video, materiały tekstowe, wizualne). Podczas kursu to uczestnik decyduje, ile poświęcić czasu na przyswajanie wiedzy z danej lekcji. 

1. W jaki sposób mogę zapisać się na kurs?

Jeżeli jesteś tu nowy i nie posiadasz jeszcze konta, przejdź do Listy kursów i wybierz interesujący Cię temat. Po przejściu do wybranego kursu wystarczy kliknąć “zamów”, a następnie “przejdź do kasy” aby dokonać płatności i w szybki sposób założyć konto.

Jeżeli posiadasz już swoje konto, przejdź do zakładki Moje konto i kliknij przycisk zaloguj.

2. Gdzie znajdę swoje dane do logowania?

Na adres e-mail podany podczas zakupu pierwszego kursu otrzymasz wiadomość z danymi do logowania. Dane te możesz w każdej chwili zaktualizować lub zmienić w zakładce Moje konto.

3. Czy i kiedy otrzymam certyfikat?

W przypadku kursów e-learningowych dla nauczycieli (modułowych i zwykłych) certyfikaty zostaną wysłane w przeciągu tygodnia od zakończenia kursu drogą e-mailową.

W przypadku modułowych kursów e-learningowych dla logopedów certyfikaty generują się automatycznie i mozna pobrać je z zakładki “Moje certyfikaty”.

W przypadku nagrań webinarów dla logopedów certyfikaty nie są wydawane.

Szczegółowe informacje na temat certyfikatów znajdują się w regulaminie szkoleń oraz w opisie każdego kursu.

4. Czy otrzymam fakturę?

Faktura jest automatycznie wysyłana zaraz po dokonaniu zakupu na adres e-mail podany podczas rejestracji. W przypadku chęci zmiany danych na fakturze prosimy o kontakt pod adresem: biuro@instytutlogopedyczny.pl.

Instytut Edukacji Logopedycznej

ul. Matki Teresy z Kalkuty 18A lok. 6, 20-538 Lublin

e-mail: biuro@instytutlogopedyczny.pl, tel.: 505 255 435

www.instytutlogopedyczny.pl